fb

Panele szklane - Polana UV

Panele szklane od Polany UV z Poznania to nowoczesne rozwiązanie wzbogacające aranżacje i wystrój wnętrz, takich pomieszczeń jak kuchnia, łazienka, korytarz i pokoje.

Panele szklane to dowolnych wymiarów, sklejone ze sobą tafle szklane, które można przyklejać bezpośrednio na ścianach, płytkach oraz innych materiałach wykończeniowych. Ich zaletą jest wytrzymałość i odporność na temperaturę, plamy, środki czyszczące i zabrudzenia.

Szklane panele, produkowane w naszej fabryce w Poznaniu, są również bardzo bezpiecznym materiałem. Szkło nie rozpryskuje się, jeśli dojdzie do uszkodzenia, a ewentualna wymiana nie wymaga rozbierania całej kompozycji, a jedynie odczepienia jednego z modułów.

panele szklane kuchenne poznań

Panele dostępne są w różnych wzorach i wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można łatwo dobrać je pod kolor innych elementów wyposażenia danego pomieszczenia.

Ogromną zaletą paneli szklanych jest możliwość umieszczenia grafiki pod panelem lub druku bezpośrednio na panelu szklanym co daje niesamowity efekt, zwiększający elegancje i prestiż danego miejsca.

panele szklane do kuchni poznań

Panele szklane - zastosowanie

Montaż paneli szklanych przez PolanaUV z Poznania jest szybki, a efekt wizualny natychmiastowy. Panele są szczególnie doceniane za prostą formę, nowoczesny styl i łatwość utrzymania w czystości. Panele występują w różnych kształtach i kolorach, a łączenia między płytami są praktycznie niewidoczne, dzięki czemu uzyskujemy wrażenie jednolitej płaszczyzny.

Produkujemy panele szklane jako element wykończeniowy:

  • kuchni i łazienki - gdzie skutecznie zastępują płytki
  • w szafach - jako moduł drzwi przesuwnych
  • na schodach
  • na podłogach
  • na stole jako blat
panele szklane poznań

Panele szklane kuchenne od Polana UV z Poznania

szklane panele poznań

Panele szklane szczególnie dobrze prezentują się w kuchni. Są niezwykle efektownym materiałem wykończeniowym, alternatywnym do standardowych płytek czy paneli z tworzywa sztucznego.

Układane nad blatem kuchennym zwiększają walory estetyczne i użytkowe tej przestrzeni. Są łatwe w czyszczeniu - tłuszcz z patelni, plamy z potraw czy para, są łatwo zmywalne i nie pozostawiają śladów.

Panele szklane kuchenne można przytwierdzić bezpośrednio na starych płytkach, czy panelach dzięki czemu nie trzeba zrywać starego materiału podczas remontu kuchni.

panele szklane