fb

Panele szklane, druk i grafika na szkle

Panele szklane, które wzbogacą twoje wnętrze

Granice Twojego mieszkania nie muszą zamykać się w tradycyjnym wystroju, dlatego przygotowaliśmy rozwiązania, które zapewnią niezwykły nastrój każdego miejsca.


Zajmujemy się produkcją paneli szklanych z grafiką na ściany oraz frontach meblowych na wymiar. Wykonujemy także druk na materiałach płaskich (płótno, pcv, plexi, drewno).Grafiki wykonujemy metodą nadruku cyfrowego UV, który realizowany jest bezpośrednio na żądanych powierzchniach. Niezależnie od stosowanego materiału, w naszej firmie Polana z Poznania, gwarantujemy produkty, bogate w nasycenie barwy, pełne naturalnych odcieni. Stosowana przez nas technika gwarantuje doskonałą, niemal fotograficzną jakość iniezwykłą ostrość obrazu.


Wydruki są odporne na działanie czynników zewnętrznych i nie wydzielają szkodliwych związków chemicznych. Ich niezwykłym atutem jest możliwość stosowania wpomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby pod Poznaniem, gdzie na miejscu wykonujemy panele szklane i fronty meblowe, druk na szkle lub do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami.

NASZE MASZYNY

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby lub do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami.

Fota
Fota

JAK TO DZIAŁA?

Już tylko trzy kroki dzielą Cię od perfekcyjnego wydruku

1
Wybierz interesujące Cię zdjęcie ze strony fotolia.pl
bądź naszego systemu i podaj nam numer ID.
2
Określ wymiar i materiał, na jakim chcesz wykonać nadruk.
3
Zamów i ciesz się najlepszą jakością.
siatka zdjęć
Nie zwlekaj
i wybierz spośród
25.000.000 obrazów
fotolia
coś wyjątkowego dla siebie
wybierz
z naszego systemu
Jeśli chcesz zostać naszym partnerem skontaktuj się z nami.