Polana UV Drukarnia Wielkoformatowa Poznań

TRANSPORT

Nie tylko drukujemy metodą UV i solwentową, ale również dostarczamy zamówione w naszej drukarni Polana wydruki wielkoformatowe. 

Kontakt

Polana Twój partner w druku wielkoformatowym z Poznania i w bezpiecznym transporcie!

W drukarni “POLANA” dbamy nie tylko o jakość naszych wydruków, ale także o bezpieczny i terminowy transport dostarczonych produktów. Rozumiemy, że elementy wydrukowane przez nas mogą być delikatne lub gabarytowe, dlatego podejmujemy odpowiednie środki, aby zapewnić ich bezpieczne dostarczenie pod wskazany adres.

Nasza flota samochodów jest dostosowana do transportu różnorodnych produktów, a nasi doświadczeni kierowcy zapewniają profesjonalną obsługę logistyczną. Dzięki temu możemy dostarczyć Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie, bez ryzyka uszkodzeń czy opóźnień.

Aby omówić szczegóły dotyczące dostawy, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasz zespół chętnie udzieli wszelkich informacji i uzgodni z Tobą dogodne terminy oraz warunki transportu. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w idealnym stanie, gotowe do wykorzystania.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego